top of page
  • Obrázek autoraAdmin

Bontí Junior šampion CZ a SK + Chovný pes


Bontíšek (Bonté Coeur Lago Benea) počátkem prosince loňského roku získal titul Český Junior šampion a zároveň na této výstavě v Praze skvěle zabodoval a ukončil rok 2018 i získáním titulu BOB, tedy nejlepší krátkosrstá kolie výstavy.

Ani letos nezahálíme a podařilo se nám s lehkostí zvládnout během 3 denní návštěvy výstav v Nitře podmínky pro získání titulu Junior šampion Slovenska. Bontí, až na jeden případ, vždy byl v konkurenci a výhry nikdy neměl zadarmo za účast ve třídě.

Na únorové výstavě v Brně byl již poprvé v mezitřídě, soutěžil o dospělácké tituly a odvezl si svůj první Cac a Cacib a současně i Cac ČMKU. Zárověň byl Bontí úspěšně zbonitován, tj. doporučen k přeregistraci s pochvalou za silnou spodní čelist. Tímto Bontí pomaličku vstupuje do světa dospělých, už má naplánovano několik zajímavých krytí v zahraničí, no prostě je to můj skvělý hoch. No aby nebyl, když jsem si ho s láskou upekla, odchovala, vyňuňala a je synem te nejkrásnější fenky co znám a nejpohodovějšího taťky pod sluncem a abych nezapomněla, je bratrem své zářivé segry Viki, mého pokladu, mé lásky, no.......


148 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Konečně!

3 týdny

bottom of page