Nejnovější příspěvky

04.08.2019

26.12.2018

Please reload

Veselé Vánoce

26/12/2018

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2019!

Děkuji vsem majitelům nasich stěňatek za vzornou péči o ně, včetně tech prvních, která letos oslavila už dva roky. Ve světě výstav a chovu se nám poměrně dařilo, ač kryti Vikulky v Anglii nedopadlo, dalsi krytí naší odchovanky  Aubree ( Chrpa) bylo úspěšné. Bontík také slušně pluje ve výstavních kruzích a v únoru ho čeká bonitace. 

 

Googlik v roce 2019 oslaví 8. narozeniny a stane se oficiálně veteránem, nicméně zatím nic nenaznačuje, ze jeho biologický věk má vliv na jeho hravost a radost ze života. Hejmíšek je stále pln elánu a energie má na rozdávání. Tak ať vám to kluci moji ještě dlouho vydrží. 

 

Týnka už je v chovatelském důchodu a doufam, ze nekteri z jejich potomků jeste nekdy zasahnou do chovu. Esinka vypadá spokojeně a díky za ni, věčné třeštiprdlo. 

 

Takže rok 2019 bude pro nás ve znamení velkých  změn - doufám konečně v přestěhování do našeho vysněneho nového bydlení, více, mnohem více meho volného času a snad jeste odchovame štěňátka po naší úžasné Vikulce. Doufam, ze opet pro ne najdeme skvele a milujici osoby. 

 

Chov kraťand letos prochází těžkou zkouškou a doufám, ze v ni obstojí jen ti, co to s nimi myslí vážně a bez vidiny rychlých penez. Takze do příštího roku vykrocit pravou nohou!

 

A jeste diky holky moje, za pomoc, rady a nazory😀

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Archiv
Please reload

Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Kamila a Miroslav Davídkovi

Lhota u Kamenných Žehrovic