top of page

Odchov B

Narozeni dne 13.6.2018

Máme 7 štěňátek

 

3 holčičky

Black Bean - tricolor

Blue Pirri - blue merle

Billie Jean - blue merle

4 chlapečky

Burning Milo  - tricolor
Ballistic Blake  -  blue merle
Bergman - blue merle
Bjorn Louie - blue merle

Fotoalbum jednotlivých štěňátek zde

Náš speciální a jedinečný vrh je na světě. Otcem  B vrhu se stal zahraniční pes Breckamore by Desigen, pocházející ze země původu Anglie.  Domácím jménem Harry je velmi úspěšný a krásný pes, jenž se letos stejně jako vloni stal nejúspěšnějším psem Anglie. Hledaly jsme nějakého zvláštního, krásného, na český chov nepříbuzeného psa a Harry splnil mé představy. Harry žije v Anglii v chovatelské stanici Breckamore s majitelkou a rozhodčí Ann French. Více o Harrym a jeho úspěších na jeho stránkách.

Rodiče našich štěnátek jsou oba geneticky vyšetřeni a mají rtg kyčlí na dysplázii kyčelního kloubu, s výsledkem bez dysplázie.

Štěnátka budou očipována, několikrát odčervena, minimálně 1x oočkována, budou mít vystaven EU pas a průkaz původu FCI od ČMKU.

Štěňátka jsou odchována v domácím prostředí u majitele fenky. Všechna štěňátka májí certifikát na oční vady DOV od certifikovaného očního lékaře a všechna jsou prostá sledovaných očních vad. Pokud budete mít o štěňátka zájem, kontaktujte prosím majitelku matky vrhu na klara@simecek.org

Ballistic Blake Martheline

Bjorn Louie Martheline

Billie Jean Martheline

Black Bean Martheline

Ballistic Blake Martheline